#

O násProfil spoločnosti

Spoločnosť ViaPharma SK s. r. o. patrí medzi popredných veľkodistribútorov lekárenského sortimentu a zdravotníckych pomôcok. Počas svojho pôsobenia, vznik zakladajúcej spoločnosti siaha až do roku 1995, prešla firma viacerými zmenami od obchodného mena, cez sídlo spoločnosti a vrcholové vedenie, až po vlastnícku štruktúru. Aj napriek týmto zmenám bola vždy stabilným a spoľahlivým partnerom.

Zásadným míľnikom pre firmu považujeme rok 2022, kedy sa po zmene vlastníka stala členom skupiny Dr.Max Holding SK a.s., ktorá je lídrom na slovenskom lekárenskom trhu a prevádzkuje sieť 350 verejných lekární.

So zmenou vlastníka prišlo aj k zmene obchodného mena spoločnosti. Súčasný názov ViaPharma je plnohodnotne aplikovaná značka, ktorá ma vybudovanú silnú dôveru u obchodných partnerov, čo nám ponúka príležitosť využiť dobre nastavené podnikateľské vzťahy a pozitívnu reputáciu aj na slovenskom trhu.

Cieľom spoločnosti ViaPharma SK s. r. o. je neustály rozvoj a zvyšovania dostupnosti sortimentu pre zákazníkov, ktorý staviame na inováciách, optimalizácii a zjednodušovaniu logistických procesov, zvyšovaní výkonu a efektivity s dôrazom na kvalitu našich služieb.

Dôkazom plánovaného rastu, rozširovania nášho portfólia a služieb je okrem iného aj fakt, že postupne prechádzame transformáciou a presúvame naše skladové priestory do logistického areálu v Panattoni Park Košice Airport, kde budeme mať k dispozícii viac ako 7 600 štvorcových metrov, v jednej z najmodernejších priemyselných hál na Slovensku.

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti ViaPharma SK s. r. o. je:

  • veľkodistribúcia liekov a zdravotníckych pomôcok - dovoz, vývoz, skladovanie, preprava a zásobovanie v SR registrovaných hromadne vyrábaných liekov, liečiv, pomocných látok a schválených zdravotníckych pomôcok

  • zásobovanie nemocníc, verejných lekární, zdravotníckych zariadení, zdravotných poisťovní vlastným vozovým parkom v rámci celého Slovenska.

  • prevádzkovanie konsignačných skladov

ViaPharma SK s. r. o. chce byť garantom kvality a zodpovednosti. Riadime sa mottom, že spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste a v prospech pacientov.

#

Spoločnosť ViaPharma SK s. r. o. má zavedený, udržiavaný a recertifikovaný Integrovaný systém riadenia kvality a enviromentu v súlade s požiadavkami normy EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015.

Súbory cookie používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania, poskytovanie prispôsobených reklám alebo obsahu a analýzu našej návštevnosti. Kliknutím na „Súhlasím“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie.